ردکردن این

متن سربرگ خود را وارد کنید

نشریه حلقه

مجله حلقه، یک فصلنامهٔ علمی دانشجویی‌ست که از پاییز سال ١٣٩٩ فعالیت خود را آغاز کرد. این مجله، از دو بخش اصلی ریاضی و علوم کامپيوتر تشکیل شده است و بخش‌های متنوع دیگری چون مصاحبه، معرفی کتاب و سرگرمی را نیز شامل می‌شود. عموم مطالب، در سطح دانشجویان کارشناسی‌ست اما بعضا می‌توان مطالبی در سطوح بالاتر یا پایین‌تر نیز مشاهده کرد.

تیم برگزاری

خانم فاطمه پیمانی، بنیان‌گذار و مدیرمسئول مجله و انجمن علمی دانشکده‌ی ریاضی و علوم کامپيوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر، صاحب امتیاز آن هستند. در شماره اول، آقای امیرمهدی عسلی، سردبیر مشترک هر دو بخش ریاضی و علوم کامپيوتر بودند و همکاری صمیمانه خود را تا شماره چهارم با تیم حلقه ادامه دادند. از شماره دوم، آقای نیما حسینی دشت بیاض بعنوان سردبیر بخش علوم کامپیوتر انتخاب شدند و آقای عسلی سردبیری بخش ریاضی را برعهده گرفتند. آقای حسینی همچنان در همان سِمَت مشغول به فعالیتند. از شماره پنجم که در در حال نوشته شدن است، خانم هستی برقراریان سردبیر بخش ریاضی خواهند بود.

 اعضای دیگر تیم حلقه شامل دانشجویانی از دانشکده‌ها و دانشگاه‌های متعدد در سراسر کشورند و این باعث افتخار ماست که بتوانیم همکاری‌هایی در سطح ملّی داشته باشیم. همچنین گستره مقطع دانشجویان به کارشناسی محدود نمی‌شود، بلکه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا نیز افرادی را در تیم خود داریم.

آرشیو مجله حلقه

همکاری با نشریه حلقه

لازم به ذکر است درخواست برای همکاری محدودیتی ندارد و شما می‌توانید از طریق گوگل فرم زیر درخواست بدهید.